12 Ekim 2008 Pazar

Game Collector İndir DownloadTanıtım:
Game Collector ile elinizde bulunan tüm oyunları bir veritabanı içinde kataloglayabilirsiniz. Bu programla oyun koleksiyonunuz içinde bulunan tüm oyunları derli toplu bir şekilde sınıflandırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu sayede oyunlarınız hakkında daha sağlam ve detaylı bilgiye erişmiş olursunuz.

Program oyunlarla ilgili geniş bilgi girişi imkanı sunuyor. Bu sayede oyunlarla ilgili her türlü bilgiyi girebilirsiniz. Örneğin: Başlık, tür, seri, sürüm tarihi, yayıncı, geliştirici, koleksiyon durumu, ön ve arka kapak resmi, dil, ülke, sistem gereksinimi, hazırlayanlar listesi, satın alma tarihi, fiyatı, konumu gibi.

Programa detaylı bilgi girişi yapabileceğiniz gibi detaylı bir arama da yapabilirsiniz. Ayrıca oyunları sıralayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Program içinde tüm oyun veritabanını yazdırarak elinizdeki varolan oyunların bir listesini de kağıda dökebilirsiniz.

Program çeşitli internet kaynaklarından oyun bilgileri ve kapak resimleri de alabilir. Ayrıca tarayıcıdan taratarak oyunların kapak resimlerini de programa ekleyebilirsiniz.

Sihirbaz arayüze sahip olduğundan yapacağınız işlemleri adım adım yapabilirsiniz.

Program Türkçe dahil çoklu dil seçeneğiyle birlikte gelir. Türkçe olması programa artı katkı sağlamış oluyor. Bu sayede daha anlaşılır ve kolay bir şekilde programa hakim olabilirsiniz.

Programı Türkçe yapmak için izlenecek yol: Ana pencerede bulunan "Tools" a tıklayıp "Language" den de "Türkçe" yi seçtiğinizde program Türkçe olur.

Programın deneme sürümünde sadece 50 oyun girişi yapabilirsiniz. Tam sürüm fiyatı ise: 24.95 EU

Sürüm : 3.0.3
Boyut : 7.84 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 50 kayıt
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Üretici Firma : Game Catalog Software
»»»
Game Collector İndir Download,hemen bedava
«««

Hiç yorum yok: