29 Temmuz 2015 Çarşamba

Fenerbahçe Shaktar Donetsk Maçını Ukraynada İzlemek İçin Fırsat

Fenerbahçe Shaktar Donetsk Maçını Ukraynada İzlemek İçin Fırsat
Fenerbahçe Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı ile UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 28 Temmuz Salı günü ilk maçını oynayacak ve hemen ardından 5 Ağustos’ta Ukrayna Lviv Arena’da tekrar karşı karşıya gelecek! Takımınızı desteklemek ve eğlenceli bir tura katılmak isterseniz, 2 gece 3 gün sürecek olan Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Maçını izleme fırsatını bulabileceğiniz tur için şimdi yerinizi ayırtmalısınız.

5 Ağustos İSTANBUL – LVIV
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalin de saat 05.00’de buluşma ile turumuza başlıyoruz. Bagaj, bilet ve check- in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının Özel Seferi ile saat 07.00’de Lviv’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09.00’da Lviv’e varışın ardından alanda bizi bekleyen özel otobüsümüzle önce otelimize geçiyoruz ve hemen ardından 12.00’da panoramik Lviv şehir turu çıkıyoruz. Tur sırasında, Antik kentin kalbi Rynok Meydanı, pek çok merdiven çıkılarak gidilebilen Belediye Binası, Ecza Müzesi, Dominican Katedrali, Latin Kilisesi ve Opera Binası göreceğimiz yerler arasındadır.  Tur sonrası otelimize geçiyoruz ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zamanınız olacak. Serbest zamanın ardından SHAKHTAR DONETSK- FENERBAHCE maçı için LVIV ARENA’ya maçımızı izlemeye gidiyoruz. Fenerbahçe’ye başarılar dileriz.

6 Ağustos LVIV
Otelde kahvaltının hemen ardından çevre gezimize ve tabi ki alışveriş yapabileceğimiz duraklar için serbest zamanınız olacak. Sunduğumuz serbest zamanı daha farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek “Öğle Yemekli Şatolar” turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize geçiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ‘’Akşam Yemekli Taverna (65 Euro)’’programımıza katılabilirler.

Şatolar Turu (55 Euro
Bu turda Ukrayna’nın en güzel kaleleri olan Olesko, Pidgirtsi ve Zolochiv kalelerini keşfedeceğiz. Ukrayna’ya seyahat eden herkesin bir müze kompleksi olan Olesko Kalesi’ni görmesini tavsiye ederiz. 1390 yılında inşa edilmiş olan bu kale Ukrayna topraklarındaki en eski tarihi yapılardan biridir. Sergi alanı, geçmiş yüzyılların kültürel ve artistik atmosferini yansıtmaktadır. Kale, Avrupa’nın en geniş ağaç heykeli koleksiyonuna sahip olması ile ünlüdür. 1635 yılında inşa edilen Pidgirtsi Kalesi ise Avrupa’nın en güzel Rönesans sarayı olarak kabul edilir. Bu bölgede ayrıca Çin Sarayı’nı da görme fırsatımız olacak.

7 Ağustos LVIV – İSTANBULOtelde sabah kahvaltımızı yaptıktan hemen sonra odalarımızı boşaltıyoruz ve Lviv havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve check- in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının özel seferi ile saat 16.00’de İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Yerel saat ile saat 18.00’da İstanbul’a ulaşıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
Atlas Global Havayolları Özel Seferi Ile Sabiha Gökçen -Lviv / Lviv-Sabiha Gökçen Havalimanı Arası Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri Ve Servisleri Bedeli   
Belirtilen Kategori Otellerde Toplam 2 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamalar
Havaalanı / Otel / Havaalanı Transferler
Maç Transferleri
Panoromik Şehir Turu
Türkçe Yerel Rehberlik Hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli (15 TL)
Maç Bileti (30 Euro)
Her Türlü Otel Ekstraları Ve Kişisel Harcamalar
Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi Ve Turlar
Müze Ve Ören Yerleri Girişleri
İsteğe Bağlı Rehber Ve Şoför Bahşişleri
İsteğe Bağlı Çevre Gezilerindeki Öğle Ve Akşam Yemeklerindeki Içecekler
ZorunluSeyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

ÖNEMLİ BİLGİLER
Acentemiz , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları ; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada ; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.
Shengen vize işlemleri sırasında ve yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirler arası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine  yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentanızdan öğrenebilirisiniz.
Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde erken rezervasyon ve kampanyalı turlarımızda isim değişikliği, iptal ve iade yapılamamaktadır.
 Sponsor : http://www.gezinomi.com/tur-detay/fenerbahce-shakhtar-donetsk-sampiyonlar-ligi-on-eleme-maci

Hiç yorum yok: